הצהרת נגישות

צוות החיים עצמם – הסיפור שלנו נותן חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לכלל הציבור כולל לאנשים עם מוגבלויות לשימוש במידע המוצג באתר, ומאפשר חווית גלישה טובה ושיוויונית.

אנו מאמינים ופועלים למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב בנוחות ועצמאות.

בניית אתר אינטרנט נגיש לכלל האוכלוסיות היא אחת מהמחויבות שלנו.

האתר שלנו עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי, והוא מותאם לתצוגה בדפדפנים הנפוצים ולשימוש בטלפון הסלולארי.

בתור עסק העוסק במדיה דיגיטלית ,אין פלא אפוא, שחלק ניכר מתקנות ההנגשה מתייחס להתאמה של סרטוני וידאו לשימוש אנשים בעלי מוגבלויות. סרטוני וידאו מאפשרים לעיתים חוויה עשירה, מהנה ומורכבת יותר עבור כל גולש וגולשת, ומגוונים את האתר לאין שיעור.

סרטוני הוידאו שבאתר אינם נחווים באופן אחיד על ידי כולם. זוהי חוויה רב-חושית, גם עבור מוגבלים בחושים ועל כן עלינו להתאים אותו עבור כל רבדי האוכלוסייה, גם עבור כאלו המוגבלים בחוש אחד .

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות ועוקבים אחר פיתוח ואימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית ובהתאם לדרישות החוק המשתנות.

אם מצאת תקלה, אם את.ה מתקשה להשתמש בהיבט כלשהו באתר או אם יש לך רעיונות לשיפור,
נשמח לשמוע ממך.
תוכל.י לפנות אלינו באמצעות הטלפון
054-4449567 בשעות הפעילות שלנו,
או באמצעות טופס בעמוד צור קשר שבאתר.

הסדרי נגישות במשרדנו הממוקם בכתובת: בני ברמן 2 עיר ימים נתניה , נגיש ומונגש,
לרבות גישה עם כיסא גלגלים, המשרד ממוקם בקומה 9 בבניין, מאפשר גישה נוחה, רציפה, מהירה ובטיחותית לכל אדם,
כולל גישה נגישה ורציפה ממקומות החניה המיועדים למי שמגיע לבניין. .